Повний аудит: IKEA перевірить своїх українських постачальників деревини | QHA media
30 Червня 2020, 17:42

Повний аудит: IKEA перевірить своїх українських постачальників деревини

Закрити

Шведська компанія IKEA почала незалежний аудит свого ланцюга поставок деревини в Україні у зв’язку із звинуваченнями організації Earthsight у використанні незаконно заготовленої деревини.

Про це повідомляє «Європейська правда» посилаючись на пресслужбу компанії.

IKEA дуже серйозно ставиться до будь-яких звинувачень щодо участі наших постачальників у незаконній лісозаготівлі. Ми вже почали розслідування на основі нового звіту, опублікованого Earthsight, — йдеться у заяві.

Зазначається, що у 2018-2019 роках IKEA провела незалежні аудити на основі дослідження Earthsight 2018 року.

Їхні результати не підтвердили використання незаконно заготовленої деревини у ланцюзі постачань IKEA.

Зараз IKEA також запросила незалежний аудит свого ланцюга поставок деревини в Україні. Дані, опубліковані у звіті, розслідуватиме організація Assurance Services International, незалежний аудитор некомерційної організації Forest Stewardship Council.

«IKEA не використовує незаконно заготовлену деревину для виробництва своїх товарів. Глибоко усвідомлюючи глобальну проблематику незаконної вирубки лісів, ми підсилюємо перевірки своїх постачальників на відповідність місцевим та міжнародним законодавствам, а також внутрішнім вимогам IKEA. Якщо отримуємо інформацію про те, що деревина, яка не відповідає цим вимогам, потрапила або може потрапити в ланцюг постачань компанії, вживаємо термінових заходів», — заявили в компанії.

Також у заяві зазначається, що IКЕА «прагне й надалі співпрацювати з міжнародними організаціями над покращенням ситуації в лісовому господарстві в Україні».

«Кримські новини» повідомляли, що британська організація Earthsight у своєму розслідуванні з’ясувала, що розкладні стільці Terje, які продаються у мережі магазинів ІКЕА, виробляють з незаконно вирубаного українського бука. Так, постачанням сировини для виробництва займається лісомисливське господарство смт Великий Бичків на Закарпатті.

Дивитись ще: