«Повернувся з Мексики через Москву» — Аксьонов заявив про 21 випадок коронавірусної хвороби COVID-19 в окупованому Криму | QHA media
06 Квітня 2020, 14:00

«Повернувся з Мексики через Москву» — Аксьонов заявив про 21 випадок коронавірусної хвороби COVID-19 в окупованому Криму

Закрити

«Голова» анексованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на півострові підтверджено ще один випадок коронавірусної інфекції COVID-19.

Кримчанин повернувся з Мексики через Москву. Він був у Ялті. Його помістили в обсерватор, всі контакти відслідковуються, — заявив Аксьонов під час засідання оперативного штабу з протидії поширенню COVID-19.

Аксьонов написав у Facebook, що наразі в окупованому Росією Криму зареєстровано 21 випадок коронавірусної інфекції, «17 з яких привезені, чотири — місцеві».

Водночас у коментарях жителі анексованого півострова закликають закрити Крим від усіх рейсів з РФ.

В Республике Крым подтвержден один новый случай коронавирусной инфекции. Заболевший прибыл из неблагополучной по…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Понеділок, 6 квітня 2020 р.

Окупаційний «уряд» міста Севастополя запевняє, що нових випадків зараження коронавірусом не зареєстровано. Зазначається, що в інфекційній лікарні наразі перебувають 22 пацієнти, а під наглядом за місцем проживання — 1 781 особа.

Таким чином у Севастополі залишається п’ять підтверджених випадків зараження.

Як повідомляло QHA media, 3 квітня на півострові підтвердили два нові випадки коронавірусної інфекції COVID-19. За словами Аксьонова, один із захворілих — кримчанин, який прибув з Москви, другий — житель Москви, який приїхав до родичів.

Дивитись ще: