«Потрібно негайно залишити у спокої кримських татар» — Навальний на форумі у Варшаві

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
09 Жовтня 2019, 19:07
Асіф АлієвQHA
09 Жовтня 2019, 19:07

Кримські татари піддаються незаконним і абсолютно ірраціональним політичним репресіям, і російська влада панічно боїться будь-якого руху кримських татар.

Про це на форумі Бориса Нємцова заявив російський опозиційний політик Олексій Навальний.

Він зазначив, що кримські татари, у своїй масі, різко негативно ставляться до анексії Криму, при тому що в самій Росії досить багато людей, які до цього (анексії Криму) негативно ставляться.

Image result for навальный алексей

Але кримські татари піддаються реально жорстокому переслідуванню, тортурам. Їх потрібно просто негайно залишити у спокої. Це навіть не може обговорюватися, — сказав він.

Навальний зазначив, що, на щастя, кримський чинник у внутрішній політиці Росії минає, а саме домінування теми України і Криму сильно зашкодило російському суспільству.

My question to Russian opposition leader Alexey Navany regarding the Crimea and the Crimean Tatars.

Опубліковано Ridvan Bari de Urcosta Середа, 9 жовтня 2019 р.

Як писало QHA media 13 вересня Навальний залишив територію РФ і вирушив до США через Фінляндію. Сталося це після того, як у більш ніж 40 містах Росії, де є штаби Фонду боротьби з корупцією (ФБК), який очолює політик, відбулися обшуки. Слідчі припускають, що керівники Фонду отримували великі суми готівкою від невідомих осіб, а потім вносили ці гроші під виглядом особистих пожертвувань на рахунки фонду «П'ята пора року» і афілійованих структур.