«Потрібні чіткі правила для громадських місць, щоб не переходити до жорсткого карантину» — Зеленський | QHA media
19 Червня 2020, 16:03

«Потрібні чіткі правила для громадських місць, щоб не переходити до жорсткого карантину» — Зеленський

Закрити

За останні кілька днів втричі зросла кількість складених за порушення карантинних обмежень адмінпротоколів. Водночас повернення до жорсткішого карантину стане сильним ударом по економіці. Ці тези були озвучені під час селекторної наради щодо запобігання поширенню коронавірусу, передає Офіс президента.

Національна поліція розслідує 91 кримінальне провадження через порушення санітарних правил щодо запобігання інфекційним хворобам. Найбільша кількість таких справ розслідується у Дніпропетровській, Харківський, Донецькій, Закарпатській, Волинській, Львівській, Сумській областях і Києві.

Прем’єр Денис Шмигаль нагадав, що за останню добу в Україні зафіксовано рекордну кількість інфікування коронавірусом. Урядовці стверджують, що повернення до жорсткішого карантину стане відчутним ударом по економіці країни.

Президент Володимир Зеленський у свою чергу наголосив, що слід чітко визначити умови адаптивного карантину для роботи громадських закладів, транспорту.

Щоб був чітко й детально розписаний план, як мають працювати ресторани, пляжі, нічні клуби. Коли люди це розумітимуть, то більше дотримуватимуться адаптивного карантину, — сказав Зеленський.

Також Шмигаль зазначив, що низка інших країн вирішила піти тим же шляхом адаптивного карантину, впроваджуючи жорсткіші заходи в областях та містах залежно від поширення захворювання.

Як повідомляло QHA media, протягом доби 18 червня в Україні лабораторно підтвердили 921 випадок захворювання на COVID-19.

Враховуючи зростання кількості захворювань на коронавірусну інфекцію, Кабмін продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня.

Дивитись ще: