Посвідчення «маестро чистоти» та уніформа з XIX століття — в окупованій Ялті двірникам вигадали присягу | QHA media
ЯЛТА
23 Червня 2020, 17:58

Посвідчення «маестро чистоти» та уніформа з XIX століття — в окупованій Ялті двірникам вигадали присягу

Закрити
Уніформа для двірників окупованої Ялти. Фото з Twitter

В анексованій Росією Ялті сьогодні, 23 червня, двірників привели до присяги. Про це повідомляє російське видання «РІА Новини».

Міська окупаційна «влада» вигадала для працівників комунальних служб благоустрою міста посвідчення, присягу та нову уніформу, яка нагадує одяг двірників у Російській Імперії XIX століття.

Двірник. Російська імперія, друга половина XIX сторіччя

У тексті «присяги» двірників зобов’язали поклястися, що Ялта «стане найкращим прибережним містом, найкращим містом на Землі». «Церемонію присяги» провели на ялтинській набережній, за участю «глави адміністрації» Івана Імгрунта.

За ініціативи «глави» окупованого Криму Сергія Аксьонова Ялті виділили 27 мільйонів російських рублів (близько 10 мільйонів гривень). Імгрунт заявив, що ці кошти підуть на доплати двірникам за носіння уніформи, а також на створення номерних жетонів і службових посвідчень. У посвідченнях посада двірників вказана як «маестро чистоти».

Як повідомляло QHA media, 16 грудня 2020 року «влада» окупованої Ялти заявила про плани запросити на грудневий бал двірників з країн колишнього СРСР, а також низки європейських країн. Тоді «мер» окупованої Ялти Іван Імгрунт запевняв, що чоловіків зобов’яжуть одягти парадну форму двірників, а жінок —  білі бальні сукні.

Дивитись ще: