Посли Євросоюзу продовжили санкції проти Росії через анексію Криму. Це рішення має затвердити Рада ЄС наступного тижня | QHA media
12 Червня 2019, 12:57

Посли Євросоюзу продовжили санкції проти Росії через анексію Криму. Це рішення має затвердити Рада ЄС наступного тижня

Закрити

Посли країн Євросоюзу узгодили рішення щодо продовження ще на один рік санкцій проти Росії через анексію Криму.

Про це повідомив у Twitter представник України при ЄС Микола Точицький.

Він висловив надію на швидке затвердження санкцій Радою ЄС.

Закликаю ЄС посилити тиск на РФ у відповідь на нові репресії проти кримських татар і указ керівництва РФ про «паспортизацію» українців у Криму.

Санкції передбачають заборону на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестиції в Крим або Севастополь, туристичні послуги в Криму і Севастополі, експорт певних товарів і технологій до Криму, зокрема, у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

Санкції також забороняють жителям і компаніям Євросоюзу купувати нерухомість або підприємства на півострові, фінансувати кримські компанії або надавати їм супутні послуги.

Термін дії нинішніх санкцій ЄС щодо Криму завершується 23 червня. Затвердження щодо продовження дії заборони на інвестиції в Крим очікується на засіданні Ради ЄС 17 червня у Люксембурзі.

QHA media писало, що ЄС збирається продовжити санкції проти Росії за окупацію Криму, оскільки Брюссель не визнає незаконну анексію Криму.

Дивитись ще: