Посли Євросоюзу погодили продовження персональних санкцій проти РФ. Офіційно про це оголосять наступного тижня | QHA media
04 Вересня 2019, 18:14

Посли Євросоюзу погодили продовження персональних санкцій проти РФ. Офіційно про це оголосять наступного тижня

Закрити

Комітет постійних представників ЄС (Coreper) вирішив продовжити на півроку індивідуальні санкції проти Росії.

Про це повідомив посол України в ЄС Микола Точицький.

На першому засіданні після річної перерви Coreper погодив продовження антиросійських санкцій до березня 2020 року. Підтримка суверенітету і територіальної цілісності України залишаються незмінними пріоритетами порядку денного ЄС. Розраховую, що цей курс буде продовжений і новим керівництвом інституцій ЄС, — написав він.

Також журналіст з Брюсселя, який працює на Radio Free Europe / Radio Liberty Рікард Йозвяк уточнив, що офіційно про продовження санкцій буде оголошено наступного тижня.

«Посли ЄС сьогодні домовилися продовжити заморожування активів і заборону на видачу віз 170 російським чиновникам і сепаратистам, а також 44 організаціям ще на шість місяців. Це буде офіційно оформлено наступного тижня», — написав він.

QHA media повідомляло, що 15 березня 2019 року Євросоюз застосував персональні санкції проти восьми громадян Росії у зв’язку із агресією проти українських моряків біля берегів Керченської протоки у листопаді 2018 року.

Дивитись ще: