Послаблення карантинних заходів: Кабмін змінив допустиму кількість пасажирів у транспорті | QHA media
26 Березня 2020, 17:54

Послаблення карантинних заходів: Кабмін змінив допустиму кількість пасажирів у транспорті

Закрити

Уряд вніс зміни до постанови «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Одна з цих змін скасовує попереднє рішення про обмеження кількості пасажирів у громадському транспорті.

Так, раніше на час дії карантину в Україні в салоні громадського транспорту дозволялося перебувати одночасно не більше десятьом пасажирам.

Тепер уряд запровадив нову норму, згідно з якою в салоні транспорту може перебувати та кількість людей, яка дорівнює половині сидячих місць.

Перевезення у трамваях, тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі дозволяється в кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, — йдеться у постанові.

Зазначається, що кількість місць для сидіння визначається за технічною характеристикою транспортного засобу та має бути визначена у реєстраційних документах.

QHA media повідомляло, що уряд зняв заборону на діяльність закладів ветеринарної медицини з надання послуг у сфері лікувальної допомоги тваринам, оптової, роздрібної торгівлі ветеринарними препаратами, кормами під час карантину.

25 березня Кабмін продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни. Прем’єр Денис Шмигаль закликав не плутати надзвичайну ситуацію та надзвичайний стан, адже «надзвичайна ситуація не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози».

Дивитись ще: