Порошенко прийшов на допит у Держбюро розслідувань. Після чого під будівлею ДБР сталася бійка | QHA media
25 Липня 2019, 19:09

Порошенко прийшов на допит у Держбюро розслідувань. Після чого під будівлею ДБР сталася бійка

Закрити

Екс-президент Петро Порошенко заявив, що дав усі необхідні пояснення щодо прозорості угоди купівлі-продажу заводу «Кузня на Рибальському».

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

Твердо підкреслюю, що під час сьогоднішнього спілкування ми отримали ще раз запевнення, що жодної кримінальної справи, де б фігурував Порошенко, не існує. І сьогодні ми надавали пояснення, і в письмовій формі, і усно за напрямками, які стосуються угоди купівлі-продажу, абсолютно прозорою, яка здійснювалася без моєї участі, заводу «Кузня на Рибальському», — сказав він.

Також Порошенко згадав у своїй промові Андрія Портнова — колишнього заступника голови АП часів президентства Віктора Януковича.

«Ми твердо підкреслюємо, що будемо заявляти, якщо Держбюро буде упереджено ставитися і не порушуватиме справу проти Портнова за заздалегідь неправдиве повідомлення про злочин, ми шукатимемо правду щодо захисту країни, не йдеться про захист Порошенка, йдеться про захист України в суді», — сказав він.

Так і не отримавши жодної повістки, прийшов до ДБР. Ми отримали ще одне запевнення, що жодної кримінальної справи, де б фігурував Порошенко, не існує. Ми також стурбовані, що відбувається постійний витік інформації, яку здобуває ДБР, до пана Портнова і не тільки. Не виключаємо, що подібні матеріали витікають за межі України до Росії. Якщо Держбюро буде упереджено ставитися і не буде порушувати справу проти Портнова за завідомо неправдиве повідомлення про злочин, ми будемо шукати правду для захисту країни. Мова не йдеться про захист Порошенка, мова йдеться про захист України у суді.

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 25 липня 2019 р.

Після виходу Порошенка з допиту поблизу будівлі Держбюро розслідувань стався інцидент і бійка.

Як свідчить відео, продемонстроване в ефірі «5 каналу», на капот автомобіля Порошенка вистрибнув чоловік, після чого підбігли охоронці екс-президента і стягнули чоловіка з машини. У результаті зав’язалася бійка. Невідомий також застосував газовий балончик. Втрутилася «поліція діалогу».

Також противники екс-президента скандували «Порох — геть!»

 

Співробітники поліції, які перебувають біля ДБР, повідомили, що нападники поки ще не затримані.

Відзначається, що Порошенко встиг спокійно сісти в автомобіль і не постраждав у результаті інциденту.

Напад на Порошенка

Напад на Порошенка. Звертаємо увагу на "злагоджену та професійну роботу поліції".

Опубліковано Баба і кіт Четвер, 25 липня 2019 р.

Як раніше повідомляло QHA media, Андрій Портнов на своєму телеграм-каналі заявив, що Петра Порошенка офіційно викликали на допит в ініційованій за його заявою справі про відмивання злочинних доходів та легалізації в офшорах акцій заводу «Кузня на Рибальському».

Дивитись ще: