«Полтавський терорист» прямує до Києва, він отримав авто та полковника у заручники | QHA media
23 Липня 2020, 14:16

«Полтавський терорист» прямує до Києва, він отримав авто та полковника у заручники

Закрити

23 липня викрадач авто в Полтаві погрожував підірвати гранату під час затримання його поліцейськими. У ЗМІ повідомляють, що «полтавський терорист» в’їхав на територію Київської області.

Відомо, що, намагаючись уникнути відповідальності, чоловік погрожував гранатою РГД-5, тримаючи при цьому за руку співробітника поліції, та просив не саджати його до в’язниці.

Після перемовин зловмисник обміняв утримуваного працівника карного розшуку на начальника УКР ГУНП в Полтавській області полковника поліції Віталія Шияна, з яким він поїхав на наданому, відповідно до його вимог, автомобілі «Богдан».

«Терориста» , за інформацією PavlovskyNEWS, звати Роман Скрипник, він 1988 року народження. Чоловік раніше ніби був засуджений за зберігання та збут наркотиків. Зараз автомобіль із заручником рухається до столиці польовими дорогами.

Очільник Полтавської ОДА Олег Синєгубов дав відповідь на вимогу автовикрадача, який захопив поліцейського у заручники. Про це він заявив у ефірі телеканалу «НАШ».

Головна вимога автовикрадача – щоб його не саджали до в’язниці.

Він дійсно хоче уникнути притягнення до кримінальної відповідальності, що неможливо, – наголосив Синєгубов.

За словами губернатора, наразі тривають перемовини, щоб примусити зловмисника здатися, але правоохоронці готові і до силового сценарію.

У Полтавській ОДА підтвердили, що злочинець рухається в напрямку Києва. Його супроводжують поліцейські автомобілі.

За словами Синєгубова, викрадачу дали виїхати із міста, щоб недопустити загрози для жителів Полтави.

Як повідомляли «Кримські новини», 23 липня у Полтаві на вулиці Остапа Вишні проводиться спецоперація із затримання небезпечного автовикрадача.

Дивитись ще: