Польща попередила футбольних вболівальників про небезпеку відвідин Криму

Новини України та світу
Ірина Требунських
12 Червня 2021, 13:58
Ірина Требунських
12 Червня 2021, 13:58

Футбольних вболівальників, які поїдуть підтримати збірну Польщі під час футбольних ігор Євро-2020, попередили про небезпеку відвідин тимчасово окупованої Росією території Криму. Відповідні рекомендації опубліковані у путівнику для вболівальника на сайті Держслужби Республіки Польща.

Попередження опубліковано у розділі «Безпека».

Пам'ятайте, що Польща не визнала анексію Кримського півострова Росією, і не може надати там громадянам Польщі консульську допомогу. Тому ми настійно не рекомендуємо їздити до Криму, — йдеться у путівнику.

Також Республіка Польща попереджає, що в Росії існує загроза терактів, які можуть посилитися у зв'язку з чемпіонатом, зокрема і в містах-господарях турніру. Вболівальників закликають бути обережними, особливо на стадіонах, у фан-зонах та навколо них, а також у громадському транспорті.

«Ми застерігаємо від поїздок на Північний Кавказ, тобто в республіки Карачаєво-Черкесія, Кабардино-Балкарія, Північна Осетія, Інгушетія, Чечня та Дагестан», — додають у путівнику.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда під час візиту на лінію розмежування між Грузією та Південною Осетією підкреслив, що деструктивні й агресивні дії Росії щодо сусідніх країн не можуть нормально сприйматися міжнародною спільнотою.

Раніше виконком Української асоціації футболу офіційно затвердив гасла «Слава Україні» та «Героям слава» як футбольні вітання. 

«Кримські новини» публікували деталі зустрічі представників Меджлісу кримськотатарського народу з віцеспікеркою Сейму Польщі Малгожатою Госевською.