Поклонська поскаржилась в ООН на Україну | QHA media
14 Вересня 2020, 12:39

Поклонська поскаржилась в ООН на Україну

Закрити

Колишня прокурорка окупованого Росією Криму, а нині – заступниця голови комітету російської Держдуми з міжнародних справ Наталія Поклонська направила Верховному комісару з прав людини ООН Мішель Бачелет інформацію про «блокування водопостачання» в анексований Крим. Про це повідомляють «РИА Новости».

За інформацією російського агентства, раніше Бачелет нібито робила запит на відповідну інформацію.

Як уточнила Поклонська, в її листі містяться дані про наслідки «незаконного перекриття водопостачання Північно-Кримського каналу міжнародної річки Дніпро». Вона наголосила, що канал був головним джерелом прісної води для Севастополя і Криму, який відповідав за забезпечення 85% потреб громадян в чистій питній воді.

Поклонська вказала на те, що перекриття води призвело до спустошення водосховищ, а також до виникнення перебоїв у подачі води, що становить загрозу життю і здоров’ю населення. Колаборантка додала, що до звернення вона прикріпила звернення самих кримчан з цього питання.

Раніше в РФ заявили, що будуть добиватися відновлення водопостачання в окупований Крим через тиск на міжнародних партнерів України.

Зазначимо, 11 вересня МЗС Росії та російський «глава» Криму Сергій Аксьонов заявили про гуманітарну катастрофу через брак води в анексованому Криму.

Дивитись ще: