«Погрожували їй і її дітям розправою» — силовики вивезли Бурханову з Криму

Новини України та світу
Ірина Требунських
15 Травня 2021, 13:44
Ірина Требунських
15 Травня 2021, 13:44

Силовики в тимчасово окупованому Росією Криму чинять тиск на Сохібу Бурханову — дружину громадянина Узбекистану Набі Рахімова, убитого на території АРК під час незаконних обшуків окупантами. Про це адвокати Едем Семедляєв і Сіяр Панич розповіли «Кримській солідарності».

Після допитів і рішення окупаційного «суду» її доправили до районної лікарні в селищі Іслям-Терек (окупанти досі називають його «Кіровське»).

В лікарні в дуже жорсткій формі її змусили здати кров з вени, а також взяли мазки з рота та носа. Було близько шести людей, які постійно погрожували, що їй «буде погано», що завдадуть шкоди її дітям, — пояснив Семедляєв.

Після цього Бурханову окупанти вивезли до Росії, а саме до Краснодарського краю, де вона наразі перебуває у центрі тимчасового утримання іноземних громадян.

Також вдова попросила адвокатів забрати тіло її вбитого чоловіка Рахімова, щоб поховати його на території українського півострова.

⚡️«СОХИБА С ДОСТОИНСТВОМ ПЕРЕНОСИТ ТЕ ИСПЫТАНИЯ, КОТОРЫЕ НА ЕЁ ДОЛЮ ВЫПАЛИ», - адвокат Эдем Семедляев 14 мая 2021 года...

Posted by Крымская солидарность on Saturday, May 15, 2021

Нагадаємо, 11 травня російські силовики проводили незаконні слідчі заходи у селі Завітне Ічкинського (Совєтського) району в окупованому Криму. Окупанти застрелили Аюба Рахімова під час обшуку.

Після окупанти заявили, що відбудеться «суд» у «справі» дружини Набі Рахімова — Сохіби Бурханової (Рахімової).

Як повідомляли «Кримські новини», окупаційний Радянський районний «суд» Криму ухвалив видворити Сохібу Бурханову як з території Росії, так і з окупованих нею територій.