Після повіні — в Ялті без питної води запрацюють дитячі садки

Новини України та світу
Ірина Требунських
03 Липня 2021, 13:53
Фото з Facebook
Ірина Требунських
03 Липня 2021, 13:53

В тимчасово окупованій Росією Ялті дитячі садки відновлять роботу вже з наступного тижня. Про це на своїй сторінці у Facebook написала так звана «глава» окупаційної «адміністрації» міста Яніна Павленко.

Відкриваємо з понеділка дитячі сади. Рішення ухвалено ввечері на засіданні штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, — написала окупантка.

Закритим залишається дитсадок «Вогник», де наслідки повіні досі прибирають.  Павленко зазначила, що медичні довідки потрібно представити тільки у випадку, якщо дитина хворіла в період, коли дитсадки були закрити через повінь.

Водночас в коментарях до публікації Павленко відповідає, що воду з кранів пити досі не можна. «Сади на привізній воді і пляшковій», — пояснила Павленко. «Чому інформація про воду з крану не доносять до громадськості? У садках — ні, а простим споживачам можна?!», — обурилася коментаторка з ніком «Ирина Дерид».

Нагадаємо, 24 червня окупанти попередили жителів Ялти про небезпеку отруєння питною водою з водопроводу через проведення дезінфнекції.

У ніч на 18 червня у результаті рясних опадів затопило окуповану Велику Ялту. Окупанти повідомили про одного загиблого та одну жінку, яка пропала безвісти.

Раніше президент держави-агресора Росії Володимир Путін доручив Міноборони РФ посилити військову присутність в тимчасово окупованому Криму, виправдовуючи це начебто «допомогою через повінь».

«Кримські новини» розповідали про екологічну катастрофу в Ялті внаслідок сильних злив і нелегальних сміттєзвалищ.