Після допиту Порошенка знову стався інцидент: невідомі кидали в експрезидента яйця, але влучили в журналістів | QHA media
12 Серпня 2019, 14:53

Після допиту Порошенка знову стався інцидент: невідомі кидали в експрезидента яйця, але влучили в журналістів

Закрити

Сьогодні, 12 серпня, у Києві невідомі спробували закидати яйцями п’ятого президента України Петра Порошенка.

Це сталося біля Державного бюро розслідувань, коли Порошенко виходив з допиту.

Порошенко перед допросом

Спроба закидати його яйцями закінчилася влучанням, в основному, в журналістів, після чого в інцидент втрутилася поліція, а зловмисники втекли.

Сам Порошенко встиг сісти в автомобіль і не постраждав.

После допроса в ДБР экс президента Порошенко, люди закидали тухлыми яйцами.

Опубліковано NK.News Понеділок, 12 серпня 2019 р.

Також сьогодні після допиту Порошенко заявив, що не довіряє ДБР, тому готовий пройти поліграф, але в ефірі телеканалу “Прямий”.

Я не довіряю Державному бюро розслідувань, я не довіряю його керівництву, я не вірю в об’єктивність і неупередженість слідства. І в той же час на “Прямому” каналі ті питання, а у мене є цей перелік, які вони хотіли озвучити, я готовий пройти детектор брехні у прямому ефірі, — сказав він.

Порошенко зазначив, що запропонував цю ідею в ДБР, але у слідчих не було “великого ентузіазму” з цього приводу.

Моя політична сила і я як лідер Європейська Солідарність та П'ятий президент України закликаємо твердо стояти на захисті свободи слова в Україні! Відвідання мною ДБР у якості свідка було присвячене ситуації з Телеканал "Прямий". Під час мого президентства діяла заборона на перевірку ЗМІ. Події ж, які зараз розгортаються навколо «Прямого», дають підставу вважати це спробою рейдерського захоплення телеканалу, ініціатором якого є пан Портнов. За його припущеннями, які не мають жодного відношення до правди, більше 3 місяців ДБР робить спробу тероризувати журналістів. Наголошую, що я не маю жодного відношення до власності або управління «Прямим» каналом. Ми не можемо допустити повернення до часів Януковича, щоб у такий спосіб вчинявся тиск на журналістів. Впевнений, і ДБР, і владі, і президенту зараз потрібно займатися саме захистом українського медіапростору від впливу агресора. Моя ж політична сила робитиме усе, щоб не допустити вторгнення в український простір засобів та інструментів впливу РФ.

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 12 серпня 2019 р.

QHA media повідомляло, що 25 липня після першого допиту Петра Порошенка поблизу будівлі ДБР сталися інцидент і бійка: на капот автомобіля експрезидента вистрибнув чоловік, після чого підбігли охоронці й стягнули чоловіка з транспортного засобу. У результаті зав’язалася бійка, втрутилася «поліція діалогу».

Дивитись ще: