«Підлий удар в спину» — Чубаров прокоментував заяву Шмигаля щодо подачі води до окупованого Криму | QHA media
06 Березня 2020, 12:22

«Підлий удар в спину» — Чубаров прокоментував заяву Шмигаля щодо подачі води до окупованого Криму

Закрити

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав заяву нового прем’єра Дениса Шмигаля про воду для півострова «підлим ударом в спину тим, хто не змирився з окупацією Криму».

Слід чесно вказати і на те, що низка капітулянтських заяв останнього часу по Криму з боку окремих українських політиків і посадових осіб дезорієнтують міжнародні організації і міжнародних партнерів, які прагнуть підтримати Україну у відновленні її територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь, — написав він у соцмережі.

Також Чубаров зазначив, що прикриття таких «ініціатив» турботою про громадян України, які проживають в окупованому Росією Криму, є абсолютно неприпустимими.

«Насправді, будь-які поступки Росії з боку України або її міжнародних партнерів лише посилюють репресивну політику Кремля стосовно громадян України, які проживають у тимчасово окупованому Криму, в першу чергу проти кримськотатарського народу», — зазначив він.

Також Чубаров наголосив, що «відновлення водопостачання Криму Північно-Кримським каналом необхідно Москві для зміцнення і розширення російської військової присутності в окупованому нею Криму, а також для облаштування нових поселень для колонізації окупованого півострова громадянами РФ».

Заява Голови Меджлісу кримськотатарського народу Скандальна заява новообраного прем'єр – міністра Дениса Шмигаля про…

Опубліковано Рефатом Чубаровим Пʼятниця, 6 березня 2020 р.

QHA media повідомляло, що в ефірі ток-шоу «Право на владу» міністр закордонних справ Дмитро Кулеба назвав можливість відновлення водопостачання в окупований Росією Крим «інструментом деокупації», а новопризначений прем’єр Денис Шмигаль сказав, що «ми не можемо не давати воду українцям».

Дивитись ще: