«Підкреслюю: провадження не закрито, розслідування триває». У Генпрокуратурі спростували заяву адвоката Новинського про закриття кримінальної справи | QHA media
14 Серпня 2019, 17:02

«Підкреслюю: провадження не закрито, розслідування триває». У Генпрокуратурі спростували заяву адвоката Новинського про закриття кримінальної справи

Закрити

У Генпрокуратурі кажуть, що слідчий справді припиняв розслідування щодо нардепа від «Опозиційного блоку» Вадима Новинського, але пізніше це рішення скасували.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Підкреслюю: провадження не закрито, розслідування триває, — написала вона.

Також, за словами Сарган, рішення Печерського районного суду Києва від 25 червня 2019 року про закриття кримінальної справи визнано незаконним.  

«Постановою прокурора від 12 серпня вказане рішення слідчого скасовано як незаконне, зокрема, з огляду на те, що чинне кримінальне процесуальне законодавство не передбачає можливості ухвалення слідчим і / або прокурором процесуального рішення про закриття кримінального провадження щодо свідка (Новинський у провадженні мав статус свідка — ред.)», — зазначила вона.

По ЗМІ поповзла чергова «зрада»: Луценко закрив справу по Новинському.Наголошую: ПРОВАДЖЕННЯ НЕ ЗАКРИТЕ, РОЗСЛІДУВАННЯ…

Опубліковано Ларисою Сарган Середа, 14 серпня 2019 р.

Сьогодні QHA media повідомляло, що адвокат Вадима Новинського Олег Татаров заявив, що прокуратура закрила кримінальне провадження щодо його підзахисного. Також він нагадав, що від моменту відкриття кримінального провадження минуло п’ять років, але Новинському не вручали підозри.

Дивитись ще: