Під час незаконного призову кримчан у лікарів медкомісії виявили COVID-19 | QHA media
21 Жовтня 2020, 15:23

Під час незаконного призову кримчан у лікарів медкомісії виявили COVID-19

Закрити

Під час незаконної призовної кампанії кримчан до лав армії держави-окупанта Росії у членів комісії виявили COVID-19. Згодом коронавірусну інфекцію підтвердили і у «призовників».

Про це повідомила окупаційна «керівниця» «відділу Росспоживнагляду» в Криму Наталя Пеньковська під час засідання «штабу щодо попередження поширення коронавірусу».

Четверо захворілих — це співробітники поліклініки, які працювали на осінній призов і при порушенні певних вимог маскового режиму це сприяло реєстрації захворювань і серед цього контингенту, серед призовників, — сказала Пеньковська.

Пеньковска уточнила, що цей спалах захворювань окупанти зафіксували у Красногвардійському районі.

Нагадаємо, на початку жовтня Росія почала черговий призов в окупованому Криму. Україна висловила рішучий протест у зв’язку із порушенням міжнародного права.

Росія здійснює вже 12-ту призовну кампанію на території тимчасово окупованого Криму, що є воєнним злочином відповідно до норм міжнародного гуманітарного права.

Як повідомляли «Кримські новини», у Європейському Союзі наголосили на незаконності призову Росією мешканців окупованого Криму та додали, що очікують від РФ припинення усіх порушень міжнародного права.

Дивитись ще: