Під час епідемії — окупанти запланували паради у трьох містах Криму

Новини України та світу
Ірина Требунських
06 Квітня 2021, 13:32
Фото: Міноборони Росії
Ірина Требунських
06 Квітня 2021, 13:32

У тимчасово окупованому Криму російські загарбники збираються провести щонайменше три так звані паради перемоги 9 травня. Як пише міністерство оборони держави-окупанта Росії, наразі проводять тренування військових оркестрів.

9 травня ц.р. сплановано проведення десяти військових парадів, у тому числі в містах-героях Керчі та Севастополі, а також у Сімферополі, — йдеться у повідомленні силового відомства.

В окупованому Криму провели стройовий огляд піших колон, які братимуть участь в параді. При цьому військовослужбовці були без масок і не дотримувалися дистанції. Водночас окупанти запевнили, що під час підготовки до масових заходів дотрималися «санітарно-епідеміологічних заходів». «Всіма необхідними заходами» окупанти назвали те, що місце проведення тренувань і техніку «регулярно обробляють військовослужбовці підрозділів радіаційного, хімічного і біологічного захисту спеціальним дезінфекційним розчином».

Попри третю хвилю пандемії, 9 травня парадом у Сімферополі окупанти вирішили провести понад тисячу осіб, серед яких військовослужбовці ЧФ та російські силовики різних відомств, а також клуби мілітаризації дітей і підлітків «Юнармія» і ДОСААФ.

Зазначимо, окрім явного заниження статистики захворювань на COVID-19 і летальних випадків, окупанти Криму продовжують викривляти статистику задля проведення масових заходів. Заниження статистики відбувалося і минулоріч перед туристичним сезоном, задля скасування карантинних обмежень.

Як повідомляли «Кримські новини», минулорічні репетиції параду в Сімферополі привели до заторів, черг на зупинках і скарг містян.