Під час епідемії COVID-19 окупанти в Криму зменшили витрати на медицину | QHA media
Цифри
15 Вересня 2020, 18:00

Під час епідемії COVID-19 окупанти в Криму зменшили витрати на медицину

Закрити

За час епідемії коронавірусної інфекції COVID-19, окупаційна «влада» в Криму зменшила видатки на медицину. Про це повідомив російський сайт «РІА новини».

Зазначається, що скорочення видатків на медичну сферу припало на період з січня по липень 2020 року включно — тобто саме під час епідемії.

За перше півріччя 2020 року видатки на медицину в Криму скоротилися на 6%. Ці цифри були отримані за допомогою аналізу звітності про виконання бюджетів, — йдеться у повідомленні.

Водночас «глава» тимчасово окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов сьогодні заявив, що поновлює засідання «оперативного штабу з питання запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції», яке відбуватиметься раз на тиждень. До цього подібні «засідання» він скасував, а всю інформацію про COVID-19 публікував у соцмережах, замовчуючи кількість летальних випадків та не враховуючи показники окупованого Севастополя.

Заседание оперативного штаба по вопросу предупреждения распространения новой коронавирусной инфекции в РК вновь станет еженедельным. #Крым #Россия

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Вівторок, 15 вересня 2020 р.

Зазначимо, фахівці «Кримської правозахисної групи» стверджують, що статистика щодо захворювання на коронавірус в окупованому Криму істотно занижена, і ця тенденція зберігається з березня.

«Кримські новини» повідомляли, що, незважаючи на зростання епідеміологічних показників, окупанти продовжують запрошувати туристів з Росії на півострів. Так зване «міністерство курортів і туризму» окупованого Криму стверджує, що за серпень через незаконно побудований Росією Керченський міст проїхали на півострів 472,3 тисячі автотранспортних засобів.

Дивитись ще: