Перший за час карантину: Росія відправила окупантам Донбасу 97-й «гумконвой» | QHA media
29 Липня 2020, 16:24

Перший за час карантину: Росія відправила окупантам Донбасу 97-й «гумконвой»

Закрити

У четвер, 30 липня, на підконтрольну терористам «ДНР» територію прибуде «гуманітарний конвой» від МНС Росії. Про це йдеться у повідомленні «МНС ДНР».

Варто зазначити, що завтрашній російський «гуманітарний конвой» для окупантів Донбасу стане першим за час пандемії COVID-19.

Бойовики «ДНР» підкреслюють, що до складу чергового «гумконвою» увійде допомога у вигляді медикаментів і медичного майна. Розвантаження відбудеться на складах зберігання в окупованому Донецьку.

У «ДНР» вказали, що це буде 97-й за рахунком «гумконвой» за час конфлікту на Донбасі.

Востаннє вантажівки з РФ приїжджали в Донецьк і Луганськ 19 грудня 2019 року. Тоді українській стороні, як і раніше, не дали ознайомитися з вмістом вантажу.

Зазначимо, російські куратори «ДНР» неодноразово заявляли, що Росія допомагає їм у боротьбі з COVID-19. Як саме відбувається доставка тестів, засобів захисту і ліків, не пояснювалося. Також не розкривалися обсяги допомоги.

Нагадаємо, 22 липня учасники Тристоронньої контактної групи домовилися про перемир’я на Донбасі з опівночі 27 липня. 27 липня з 00:01 у зоні ведення бойових дій на Донбасі розпочався режим повного та всеосяжного припинення вогню.

Дивитись ще: