Першому заступнику голови Меджлісу Джелялу передали раніше присуджений орден «За заслуги» III ступеня

Новини
Ірина Требунських
16 Вересня 2020, 13:25
Ірина Требунських
16 Вересня 2020, 13:25
(Зліва направо) Сергій Трофімов, Наріман Джелял і Антон Кориневич

Першому заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялу вручили орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Як повідомляє Офіс президента, наказ про присудження ордену був підписаний до Дня незалежності України, проте Джелял у той час перебував на території окупованого Криму й лише зараз зміг отримати відзнаку.

Орден вручив заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов. Також під час вручення був присутній постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич.

Тема Криму дуже важлива для нас, ми слідкуємо за всіма подіями на півострові, — зазначив під час вручення Трофімов.

У свою чергу Джелял розповів присутнім про ситуацію щодо забезпечення кримчан водою, а також про порушення прав людини на тимчасово окупованому Росією півострові.

Як повідомляли «Кримські новини», до 29-ї річниці незалежності України президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди та присвоїв спеціальні звання. Серед учасників урочистої церемонії були й кримчани — правозахисник Алім Алієв, голова громадської організації «Кримська родина» Аніфе Куртсеітова, митрополит Сімферопольської і Кримської Православної церкви України Климент та інші.