Перед туристичним сезоном — в Криму окупанти послабили карантин

Новини України та світу
Ірина Требунських
01 Березня 2021, 14:54
Фото: «Известия»
Ірина Требунських
01 Березня 2021, 14:54

Відсьогодні, з 1 березня 2021 року, в тимчасово окупованому Росією Криму вже не діють деякі карантинні обмеження, запроваджені «урядом». Відповідний «указ» опублікований на сайті окупаційної «влади».

Дозволяється надавати послуги з організації культурних заходів (театрів, кінотеатрів, цирків, філармоній) за умови продажу квитків до 75% від загальної кількості посадочних місць, — йдеться в «указі».

Окрім того, дозволено екскурсії в музеях групами до 10 людей, а терміни обмеження розміщення в хостелах подовжили до 1 квітня 2021 року. Окремо визначені обмеження для тих, хто повертатиметься до окупованого Криму з Великобританії — вони зобов’язані будуть пройти 14-денну ізоляцію.

Окупанти оголосили про пом’якшення карантину, виправдовуючись нібито «зменшенням кількості нових захворювань на COVID-19». Саме цим аргументували і скасування обмежень на проведення весіль та інших масових урочистостей.

Водночас продовжує діяти заборона на виїзд дитячих груп за межі Криму і на прийом на відпочинок дітей з Росії. Виключеннями є окупований Севастополь і Арктична зона, а також відпочивальники у дитячому центрі «Артек».

Нагадаємо, статистику захворювань напередодні курортного сезону і масових акцій окупантів в Криму занижували так само і в минулому році.

Раніше «глава кримського відділення Росспоживнагляду» Наталя Пеньковська заявила, що через «тенденцію до пониження рівня захворюваності на COVID-19» з 1 березня в тимчасово окупованому Росією Криму скасують частину карантинних обмежень.

«Кримські новини» повідомляли, що окупанти вказали лікарям в Криму писати у причинах смерті супутні хвороби, не вказуючи захворювань на COVID-19.