Патрульний катер США прямує в акваторію Чорного моря

Новини України та світу
Ірина Требунських
27 Квітня 2021, 14:17
Ірина Требунських
27 Квітня 2021, 14:17

Патрульний катер берегової охорони США Hamilton прямує з Егейського до Чорного моря. Про це повідомила пресслужба Шостого флоту США.

Зазначається, що Hamilton напередодні прибув до Егейського моря у рамках спільних тренувань з есмінцем Roosevelt і гелікптером MH-65D Dolphin.

Капітан Тімоті Кронін, керуючий офіцер «Гамільтону» зауважив, що Берегова охорона, морська піхота і флот США є однією військово-морською службою, «відданою підтримці міжнародного порядку».  

Ці спільні операції покращують можливості морської безпеки та підвищують готовність виконувати найважливіші місії мирного часу, — додав Кронін.

Після навчань у Егейському морі катер Hamilton направився до Чорноморського регіону, де співпрацюватиме з союзниками НАТО і партнерами.

«Патрульний катер берегової охорони США «Гамільтон» почав перехід у північному напрямку для проходу в Чорне море після роботи з есмінцем ВМС США «Рузвельт» в Егейському морі», — йдеться у публікації.

Нагадаємо, 22 березня ракетний крейсер «Монтерей» і есмінець «Томас Хаднер» Військово-морських сил США увійшли в Чорне море.

Заступник міністра закордонних справ держави-окупанта Росії Сергій Рябков озвучив погрози в бік США через присутність у Чорноморському регіоні.

Як повідомляли «Кримські новини», в акваторії Чорного моря катерна тактична група Військово-морських сил Збройних сил України разом з Постійною морською протимінною групою НАТО №2 (SNMCMG2) провели спільні тренування на морі типу PASSEX.