Парубій відмовив місії ПАРЄ спостерігати за президентськими виборами у Раду | QHA media
02 Липня 2019, 19:00

Парубій відмовив місії ПАРЄ спостерігати за президентськими виборами у Раду

Закрити

Спікер українського парламенту Андрій Парубій відкликав своє запрошення для міжнародних спостерігачів від Парламентської асамблеї Ради Європи на позачергові парламентські вибори в Україні.

Про це голова Верховної Ради повідомив у Facebook.

Парубій аргументував своє рішення тим, що у складі міжнародних спостерігачів можуть бути представники країни-агресора — Росії, які будуть «не спостерігачами, а агентами гібридної війни Путіна».

Він також додав, що вплив Росії на українські вибори будь-яким чином є неприпустимим.

Підписав лист до Президента Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліани Морі Паск’є про відкликання мого запрошення для…

Опубліковано Андрієм Парубієм Вівторок, 2 липня 2019 р.

У ніч з 24 на 25 червня Парламентська асамблея Ради Європи змінила існуючий санкційний механізм і запросила Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу.

1 липня комітет Верховної Ради у закордонних справах рекомендував призупинити участь української делегації у сесії ПАРЄ до рішення Венеціанської комісії щодо повноважень делегатів від російської Держдуми, обраних за участю жителів анексованого Криму. Окрім цього голові ВР було рекомендовано відкликати запрошення ПАРЄ брати участь в спостереженні за виборами в Україні та відмовитися від участі у конференції голів парламентів у рамках ПАРЄ у вересні.

Дивитись ще: