Партія Порошенка офіційно увійшла до складу Європейської народної партії | QHA media
10 Вересня 2019, 15:25

Партія Порошенка офіційно увійшла до складу Європейської народної партії

Закрити

Партія експрезидента України Петра Порошенка «Європейська солідарність» офіційно увійшла до складу Європейської народної партії.

Про це повідомив сам Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

«Європейська солідарність» офіційно увійшла в найбільшу і найвпливовішу політичну сім’ю об’єднаної Європи — Європейської народної партії. Тільки що ЄНП ухвалила відповідне рішення. Це — визнання успішності п’яти років реформ, які здійснювалися нашою командою. Це — мандат довіри до «Європейської солідарності» як проєвропейської української партії, — написав він.

За словами Порошенка, приєднання його партії до ЄНП розглядається не тільки як внутрішньопартійна подія, але і «як сигнал визнання європейських прагнень України, її бажання приєднатися до ЄС і НАТО».

«ЄНП стоїть пліч-о-пліч з Україною у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Новий формат співпраці з нею дає нам нові можливості відстоювати європейський і євроатлантичний вибір України», — підкреслив експрезидент.

Європейська Солідарність офіційно увійшла до найбільшої і найвпливовішої політичої родини об’єднаноі Європи –…

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 10 вересня 2019 р.

На дострокових парламентських виборах партія «Європейська солідарність» набрала 8,1%, що дозволило їй сформувати у новій Верховній Раді парламентську фракцію у складі 27 депутатів.

Дивитись ще: