Парламент Азербайджану оголосив рішення про саморозпуск. Перед цим правляча партія заявила про необхідність кадрового оновлення | QHA media
Розкадровка
02 Грудня 2019, 17:25

Парламент Азербайджану оголосив рішення про саморозпуск. Перед цим правляча партія заявила про необхідність кадрового оновлення

Закрити

Сьогодні, 2 грудня, Національні збори (парламент) Азербайджану ухвалили рішення про саморозпуск і звернулися до президента країни Ільхама Алієва щодо проведення позачергових парламентських виборів.

Про це повідомляє азербайджанська служба Радио Свободы.

За ухвалення такого рішення проголосували 99 депутатів, один голосував проти, ще один утримався, 23 нардепа не брали участі в голосуванні.

Перед голосуванням віце-спікер парламенту Бахар Мурадов і спікер Октай Асадов зачитали депутатам звернення правлячої партії «Новий Азербайджан», де йшлося про необхідність поновлення парламенту і про те, що кадрові зміни в органах влади «позитивно оцінюються народом».

Чергові вибори до парламенту мали відбутися у листопаді 2020 року, але тепер рішення про голосування має ухвалити президент Азербайджану. Дострокові перевибори мають відбутися протягом трьох місяців від дати розпуску. Партія «Новий Азербайджан» здобула перемогу на виборах 2015 року, які бойкотувала опозиція.

Дивитись ще: