Палата представників США схвалила законопроєкт про збільшення фінансової допомоги Україні

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
30 Липня 2021, 11:
Тетяна Нікішина
30 Липня 2021, 11:

Палата представників Сполучених Штатів Америки проголосувала за збільшення розміру фінансової допомоги Україні. Американські парламентарії також підтримали поправки до санкцій проти «Північного потоку-2».

Про це повідомило посольство України в США в Facebook.

Відповідно до законопроекту, загальна сума коштів, які повинні бути виділені на реалізацію програм допомоги Україні за лінією Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та пов'язаних програм становить не менше $481,5 млн США, що на $28,5 млн США більше, ніж у поточному році, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з зазначеного кошторису 125 мільйонів доларів виділять на цілі безпеки допомоги Україні за статтею «Міжнародне військове фінансування» на 10 млн доларів більше, ніж у 2021 році.

Для набуття чинності законопроект має бути узгоджений і схвалений Сенатом США і підписаний президентом США Джо Байденом.

Як повідомляли «Кримські новини», заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд повідомила, що президент США Джо Байден підкреслив, що запроваджені через окупацію частини територій України і збройну агресію санкції залишатимуться чинними, поки РФ не змінить своєї поведінки.