П'ять партій проходять до Верховної Ради — соцопитування | QHA media
Цифри
14 Червня 2019, 12:35

П'ять партій проходять до Верховної Ради — соцопитування

Закрити

Якби вибори до Верховної Ради проводилися у найближчу неділю, то до парламенту пройшли б партії «Слуга народу» президента Володимира Зеленського, «Європейська солідарність» (колишня БПП «Солідарність») Петра Порошенка, «Опозиційна платформа – За життя» Юрія Бойка, Вадима Рабиновича і Віктора Медведчука, «Батьківщина» Юлії Тимошенко, а також п’ятивідсотковий бар’єр подолала б партія Ігоря Смешка «Сила і честь».

Про це свідчать результати соцопитування центру «Социс»і Комітету виборців України.

Так, «Слугу народу» готові підтримати 51,9% серед тих українців, хто визначився і голосуватиме, «Європейську солідарність» — 9,5%, «Опозиційну платформу – За життя» — 9,2%, «Батьківщину» — 8,7% і «Силу і честь» — 5%.

За партію «Голос» фронтмена рок-гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука проголосували б 4,9% таких респондентів.

Опитування проводилося з 29 травня — 6 червня методом інтерв’ю «face-to face» за місцем проживання. Усього було опитано 4 тис. респондентів у віці від 18 років. Статистична похибка дослідження не перевищує 1,6%.

QHA media повідомляло, що 24 травня в Україні почалася виборча парламентська кампанія. 21 травня, президент Володимир Зеленський розпустив Верховну Раду восьмого скликання і призначив дострокові парламентські вибори на 21 липня.

Дивитись ще: