Організаторів незаконного «референдуму» на Луганщині притягнули до кримінальної відповідальності

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
22 Січня 2021, 17:39
Тетяна Нікішина
22 Січня 2021, 17:39

Оперативні підрозділи Східного регіонального управління Держприкордонслужби України продовжують викривати осіб, які брали активну участь у заходах зі зміни територіальної цілісності України на користь окупаційної влади Російської Федерації.

Наприкінці 2020 року оперативники Луганського прикордонного загону ім. Героя України полковника Євгенія Пікуса виявили двох осіб, які в 2014 році активно долучилися до організації та проведення в 2014 році т. зв. «референдуму» щодо відокремлення Луганської області від України. Під час подальшого кримінального провадження була підтверджена їхня участь в антидержавницькій злочинній діяльності, — йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

20 січня 2021 року районним судом Луганської області, за результатами проведення досудового розслідування, вищевказаних прихильників «псевдодержави» визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України» та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з іспитовим терміном 1 рік.

Як повідомляли «Кримські новини», колишнього «віцепрем'єра» окупованого Криму судитимуть у Москві.