«Ополченців» Аксьонова виселяють з сімферопольського гуртожитку | QHA media
16 Листопада 2020, 17:01

«Ополченців» Аксьонова виселяють з сімферопольського гуртожитку

Закрити

Пособників окупантів, учасників так званої «самооборони Криму» виселяють з гуртожитку, розташованого на вулиці Руській в окупованому Сімферополі. Про це на своїй сторінці у Facebook зі зверненням до Володимира Путіна і Сергія Аксьонова повідомила дружина «ексополченця» Катерина Зозуля.

Склалася дуже важка ситуація, пов’язана з виселенням колишніх ополченців, учасників Кримської Весни з гуртожитку, розташованого по вул. Руська, 103а, за позовом адміністрації міста Сімферополя. Вже є рішення суду щодо виселення А. Шевкетова, Зозуля С. (є маленька дитина), Мавлют Л. (4 дітей, батько одинак), Овчаренко Р. (3 дітей), Турчаненко А. (маленька дитина). Щодо решти сімей, то ще тривають суди. Але й так стає зрозуміло, що на них чекає таке ж рішення, — повідомляє дружина «ополченця».

За словами дружини окупанта, під час заселення у 2015 році гуртожиток був нежилим — були відсутні електрика, вода, каналізація, вікна. Були тільки обдерті стіни з пліснявою і купи сміття.

Заселялися ми за договором спецнайму, але нам обіцяли за рік-два після заселення, що зможемо оформити договори соцнайму і прописку. У нас, у кожної сім’ї, намагаються забрати по 20-30 кв. м, які є єдиним для нас житлом! Ми розраховували, що обіцяне буде виконане. Як можна виселити родини з дітьми, прекрасно знаючи, що нам нікуди йти і ми залишимося на вулиці?! Як можна спокійно заплющити на це очі?! На носі зима, зимові свята, зараз непроста ситуація з коронавірусною інфекцією, — «обурюється» Зозуля.

Повідомляється, що «самооборонівці» просили про допомогу і окупаційну адміністрацію Сімферополя, і так званого «главу» Криму Аксьонова, який використовував їх для вирішення різних завдань, і командувача «ополченцями» Михайла Шеремета.

І було сказано, що у нас все добре і нас не залишать у біді! У 2014 році обіцяли золоті гори! Як можна вчинити з тими, хто охороняв порядок і безпеку тоді в настільки напруженій ситуації в Криму?! Чого ж коштують ваші слова і обіцянки?! Ось така виходить турбота про своїх громадян?! Коли потрібні були — обіцянки лилися рікою, а коли стали непотрібними — виганяють на вулицю, як собак!, — заявила Зозуля.

Зазначимо, 23 лютого 2014 року було створено 10 рот так званої «самооборони Криму», дві з них —козачі, а всього в цих структурах брало участь понад дві тисячі осіб. Після формування російських органів «влади» в Криму, «народне ополчення» перетворилося на державну установу «Кримський штаб народного ополчення — народної дружини Республіки Крим» і увійшло до складу окупаційної «служби з мобілізаційної роботи при російському уряді» Криму.