«Олександр Сізіков пробуде у психіатричному диспансері Севастополя до 13 листопада» — адвокат

Новини
Євген БерезовськийQHA
06 Листопада 2020, 17:52
Євген БерезовськийQHA
06 Листопада 2020, 17:52
Фото: Гордон

Сімферопольський окупаційний Київський районний «суд» першої інстанції змінив постанову від 14 жовтня і встановив термін тримання Олександра Сізікова на стаціонарній судово-психіатричній експертизі на 30 днів. Про це "Кримським новинам" повідомила адвокат політв'язня Сафіє Шабанова. За її словами, попередня постанова була безстроковою.

Ми заперечували, тому що на обліках у нарко- та психдиспансері Сізіков не перебував, жодними психічними захворюваннями не хворів, не було підстав проводити саму експертизу. До стаціонарної провели судово-амбулаторну експертизу, яка теж не виявила жодних психічних відхилень з боку мого підзахисного, навпаки відзначила високу інтелектуальну розвиненість, — повідомила адвокат Шабанова.

Як повідомила Шабанова, 13 листопада буде останнім днем ​​перебування Сізікова на стаціонарі та днем ознайомлення сторони захисту з результатами стаціонарної судово-психіатричної експертизи.

Після експертизи до грудня місяця мій підзахисний перебуватиме під домашнім арештом. Все залежить від висновків в стаціонарі, якщо його визнають неосудним, то щодо нього виділять справу в окреме провадження і направлять до суду з клопотанням про припинення примусових заходів медичного характеру. Нас ознайомлять з результатами стаціонарної судово-психіатричної експертизи, - додала адвокат

Як повідомляли "Кримські новини" 24 квітня 2019 року, в центрі Сімферополя на одиночний пікет проти масових арештів у Криму вийшов житель Бахчисарайського району Олександр Сізіков.