Окупований Сімферополь знову без води

Новини України та світу
Хельга Полтавка
25 Травня 2021, 14:54
Хельга Полтавка
25 Травня 2021, 14:54

В окупованому Сімферополі почастішали випадки перебоїв з водопостачання для мешканців.

Підприємство «Вода Криму» знову оголосило про призупинення водопостачання Сімферополя та найближчих сіл «у зв'язку із аварійно-відновлювальними роботами».

У зв'язку із аварійними роботами на мережах водопостачання підприємства АТ «Завод Фіолент» 25.05.2021 з 9:30 годин буде обмежено водопостачання... У зв'язку із пошкодженням на мережах холодного водопостачання за адресою місто Сімферополь провулок Ракетний, 1 25.05.21 з 9:50 годин обмежено водопостачання, — пишуть окупанти.

Як додає «Вода Криму», через роботи на мережах холодного водопостачання в селі Малоріченське, 25 травня можливі перебої або повна відсутність водопостачання.

Коли планують усунути аварії на мережах не повідомляється.

В связи с аварийными работами на сетях водоснабжения предприятия АО "Завод "Фиолент" по адресу: г. Симферополь, пр....

Posted by ГУП РК «Вода Крыма» on Monday, May 24, 2021

Нагадаємо, плани окупантів з будівництва опріснювальних станцій в окупованій Ялті зіштовхнулися з «юридичними» проблемами — з'ясувалось, що опріснення води в Криму поза законом, законодавство Росії не дозволяє поставки такої води.

Як повідомляли «Кримські новини», на тлі водної кризи в окупованому Криму Росія почала розвідку і пошуки прісної води під Азовським морем.