Окупанти жорсткіше обмежили водопостачання в Криму — опубліковано новий графік

Новини України та світу
Ірина Требунських
07 Вересня 2020, 14:22
Ірина Требунських
07 Вересня 2020, 14:22

В тимчасово анексованому Росією Криму відсьогодні вводиться третій, найжорсткіший етап обмеження водопостачання населенню. Погодинно отримуватимуть послуги централізованого водопостачання у Сімферополі і 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів.

Частина населення окупованого Сімферополя отримуватиме воду по три години вранці й ввечері: з 6:00 до 9:00 і з 18:00 до 21:00. Окупаційний «уряд» опублікував оновлений графік подачі води у Сімферополі:

При цьому «глава ради міністрів» окупованого Криму Юрій Гоцанюк заявив, що «ситуація з водопостачанням контрольована, усі звернення населення розглянуть в пріоритетному порядку і вирішать в максимально короткі терміни».

Також сьогодні без централізованого водопостачання залишаться деякі жителі окупованих міст Алушта, Керч, а також сіл Вишня, Комунари, Овражне, Філатівка, Новомиколаївка. Окупанти стверджують, що це пов’язано з аварійно-відновлювальними роботами.

В связи с производством аварийно-восстановительных работ на сетях холодного водоснабжения 07.09.2020 будет ограничено...

Опубліковано ГУП РК «Вода Крыма» Понеділок, 7 вересня 2020 р.

Нагадаємо, з 2 вересня окупанти ввели другий етап обмежень: подача води знижена зі 150 до 110 тисяч кубометрів на добу. На третьому етапі (з 7 вересня) планується подавати до 70 тисяч кубометрів води.

«Кримські новини» публікували пояснення лідера кримськотатарського народу, народного депутата Мустафи Джемілєва, що вода в незаконно анексованому Росією Криму необхідна окупантам не для населення, а для забезпечення своїх військових містечок, для промисловості. 

За серпень в окупованому Криму пересохли п’ять річок, біля русел яких якраз розташовані військові сили держави-окупанта.