Окупанти вручили архієпископу Клименту «постанову» про знесення церкви в Євпаторії | QHA media
23 Липня 2020, 15:05

Окупанти вручили архієпископу Клименту «постанову» про знесення церкви в Євпаторії

Закрити
Українська православна церква в окупованій Євпаторії

Сьогодні, 23 липня, архієпископу Кримської єпархії Православної церкви України Клименту «служба судових приставів» незаконно анексованого Росією Криму вручила «постанову» про знесення церкви. Як повідомляє «Бюро судової інформації», йдеться про храм ПЦУ в окупованій Євпаторії.

У випадку невиконання поставлених вимог, щодо очільника Кримської єпархії ПЦУ Климента (в миру Павло Кущ), може бути відкрите кримінальне провадження за статтею 315 КК РФ (невиконання судового акту), — йдеться у «постанові».

Російські окупанти вимагають від Климента, щоб він у п’ятиденний термін зніс дерев’яну будівлю церкви у 30 квадратних метрів.

«Мерія» Євпаторії 1 листопада 2019 року відправила до «суду» питання щодо знесення храму Православної церкви України (ПЦУ) у місті. Окупаційна «влада» просила «суд» зобов’язати Кримську єпархію знести храм своїми силами і після цього повернути 30 квадратних метрів місту.

Раніше Климент повідомив «Кримським новинам», що незважаючи на обіцянки «глави» Криму Сергія Аксенова, кримський прихід Православної церкви України отримав відмову в реєстрації на анексованому півострові.

Дивитись ще: