Окупанти в Ялті затримали чотирьох людей зі «Свідків Єгови»

Новини України та світу
Ірина Требунських
03 Серпня 2021, 21:
Ірина Требунських
03 Серпня 2021, 21:

У тимчасово окупованому Росією Криму силовики затримали ще чотирьох людей. Про це, посилаючись на окупаційний «слідчий комітет» у Криму, повідомляє «КримSOS».

Зазначається, що окупанти звинувачують чотирьох людей у причетності до релігійної спільноти «Свідки Єгови», яку держава-окупант Росія оголосила «екстремістською». Затримання відбулися в окупованій Ялті.

Четверо мешканців Ялти з липня 2017 року по березень поточного року продовжували організацію екстремістського співтовариства: проводили пропагандистські збори, розподіляли кошти на потреби громади, — заявили окупаційні силовики.

Проти затриманих, незаконно орудуючи законодавством держави-окупанта, порушили кримінальні справи за «фінансування екстремістської діяльності». Затриманим загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.  

Впродовж першого півріччя 2021 року в тимчасово окупованому Росією Криму силовики провели загалом 33 обшуки.

Як повідомляли «Кримські новини», «суд» в тимчасово окупованому Росією Криму оголосив вирок Віктору Сташевському, звинувативши його в «екстремізмі» через приналежність до релігійної організації «Свідки Єгови».