Окупанти в Криму засудили до восьми років кримського татарина за нібито участь у «добробаті імені Челебіджихана» | QHA media
Репресії
22 Липня 2020, 19:18

Окупанти в Криму засудили до восьми років кримського татарина за нібито участь у «добробаті імені Челебіджихана»

Закрити

Чорноморський районний «суд» анексованого Криму засудив 55-річного кримського татарина Нарімана Межмедінова до 8 років ув’язнення. Як повідомляє «Кримська солідарність», вирок оголосили за нібито його участь в «кримськотатарському батальйоні імені Номана Челебіджихана».

За версією «слідства», Межмедінов влітку 2016 року поїхав до материкової частини України, де нібито вступив до «кримськотатарського добровольчого батальйону імені Челебіджихана». Згодом чоловік повернувся до окупованого Росією Криму і до дня свого арешту проживав зі своєю матір’ю.

Російська ФСБ ж вбачає провину кримського татарина в тому, що він «не звернувся в правоохоронні органи» і тим самим «продовжив свою злочинну діяльність».

У кримськотатарському батальйоні імені Номана Челебіджихана не знають затриманого жителя Чорноморського району, а Ленур Іслямов офіційно заперечує його участь у формуванні, — йдеться у повідомленні правозахисників.

20 июня Черноморский районный суд признал виновным и приговорил 55-летнего крымского татарина Наримана Межмединова к 8…

Опубліковано Крымская солидарность Середа, 22 липня 2020 р.

«Кримські новини» повідомляли, що 17 лютого 2020 року ФСБ розмістила інформацію про затримання в анексованому Криму жителя Чорноморського району, підозрюваного «в участі у незаконному збройному формуванні батальйоні імені Номана Челебіджихана». Затриманим російськими силовиками виявився 55-річний житель Чорноморського району Наріман Межмедінов.

Дивитись ще: