Окупанти поновили «справу» проти дружини кримського політв'язня

Новини України та світу
Хельга Полтавка
24 Лютого 2021, 17:34
Хельга Полтавка
24 Лютого 2021, 17:34

Підконтрольний Кремлю Верховний «суд» Криму 24 лютого оголосив поновити розгляд справи дружини фігуранта «білогірської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» Різи ОмероваСевіль Омерової.

Про це «Кримській солідарності» повідомив захисник Айдер Сулейманов.

Російські слідчі звинувачували Омерову в «адмінправопорушенні» за вихід на одиночний пікет, але «суд» у Джанкої не знайшов складу злочину і припинив «справу».

Рішення Джанкойського «суду» не влаштувало співробітників поліції і майор Літвінов подав скаргу до Верховного суду Криму. Той з’ясував у сторони захисту, що вони згодні з рішенням першої інстанції, але все одно направив «справу» на повторний розгляд до Джанкойського «суду», — заявив адвокат.

Як він пояснив, своє рішення «суддя» аргументував тим, що Севіль Омерова не була належним чином сповіщена, через що вона не мала можливості ознайомитися з матеріалами справи і бути присутньою в «суді». На цьому засідання закінчилося.

По жалобе майора Литвинова в Верховном суде Крыма состоялось апелляционное заседание, в ходе которого было решено снова...

Posted by Крымская солидарность on Wednesday, February 24, 2021

Нагадаємо, 27 грудня, напередодні вироку «білогірській групі», Севіль Омерова вийшла з одиночним пікетом в селищі Азовське Джанкойського району. Окупанти засудили чоловіка Севілі до 13 років з відбуванням покарання у колонії суворого режиму, а батька — до 19 років у колонії суворого режиму.

Як повідомляли «Кримські новини», 12 січня окупанти оголосили вирок фігурантам «білогірської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір».