Окупанти Криму вирішили «судити» дружину Рахімова, якого російські силовики вбили під час затримання

Новини України та світу
Хельга Полтавка
12 Травня 2021, 13:30
Хельга Полтавка
12 Травня 2021, 13:30

Під час обшуку в селі Дубки під Сімферополем 11 травня співробітники ФСБ Росії застрелили громадянина Узбекистану Набі (Аюба) Рахімова, який проживав в окупованому Криму.

Сьогодні ж окупанти заявили, що відбудеться «суд» у «справі» дружини Набі Рахімова — Сохіби Бурханової (Рахімової), написала на своїй сторінці у Facebook активістка «Кримської солідарності» Лутфіє Зудієва.

Годину тому працівники поліції знову приїхали до них додому на офіційних автомобілях і хотіли відвезти її. Жінка відмовилася йти без захисників. Вона досі не відійшла від стресу після хвилювань, — пише Зудієва.

Фото: дружина Набі Рахімова з донькою

Пізніше стало відомо, що її інтереси представлятиме захисник Сіяр Паніч.

У Сімферополі біля будівлі «головного слідчого управління» стоять люди, які чекають на дружину Набі Рахімова та її 15-річного сина.

Також сюди ФСБ привезла Сейдамета Гафарова і його дружину Фатіму, які дозволили Набі Рахімову жити в їхньому недобудованому будинку в мікрорайоні Дубки.

СЕМЬЯ НАБИ РАХИМОВА Вчерашний день продолжается. Только что стало известно, что в Советском районном суде состоится...

Posted by Lutfiye Zudiyeva on Wednesday, May 12, 2021

Зі слів знайомих і сусідів, вбитий громадянин Узбекистану — Набі Рахімов — заробляв на життя тим, що готував їжу для розговіння на іфтар.

За версією силовиків, він чинив їм опір під час обшуку, але вірити людям, які запроторили у в'язниці вже більше 80 невинних людей, я ніколи не поспішаю, — написала Зудієва.

УБИЙСТВО НАБИ РАХИМОВА ИЛИ ЛИКВИДАЦИЯ? ВОПРОСЫВчера весь Крым был шокирован новостью о расстреле мусульманина-узбека...

Posted by Lutfiye Zudiyeva on Wednesday, May 12, 2021

Прокуратура АРК відкрила кримінальні провадження через обшуки і затримання в Криму. Зазначається, що вживаються «усі необхідні заходи» для встановлення обставин вбивства громадянина Узбекистану Набі Рахімова в селі Дубки під Сімферополем.

Як повідомляли «Кримські новини», 11 травня російські силовики проводили незаконні слідчі заходи у селі Завітне Ічкинського (Совєтського) району в окупованому Криму. Окупанти застрелили Аюба Рахімова під час обшуку.