Окупанти Криму просять Білорусь запустити пряме авіаційне і залізничне сполучення між Мінськом та Сімферополем | QHA media
Сімферополь
06 Жовтня 2020, 18:29

Окупанти Криму просять Білорусь запустити пряме авіаційне і залізничне сполучення між Мінськом та Сімферополем

Закрити

Український політик-колаборант, а нині «спікер російського парламенту» в Криму Володимир Константинов повідомив, що на окупованому півострові зацікавлені у відкритті прямого транспортного сполучення між Мінськом і Сімферополем.

Він доручив кримським «відомствам» підготувати пропозиції щодо взаємодії з владою Білорусі.

Про це він заявив під час засідання російського «уряду Криму» 6 жовтня.

Ми зацікавлені, як мінімум, у транспортному прямому сполученні Мінськ – Сімферополь, як авіаційному, так і залізничному. Також звернемося до білоруських регіонів для організації міжпарламентського співробітництва. Це важлива частина зовнішньої політики, – сказав Константинов.

Нагадаємо, що у березні влада Білорусі відмовилася відкрити авіаційне і залізничне сполучення з окупованим Кримом. Причиною відмови вказали економічну недоцільність маршрутів.

16 квітня 2018 року в Сімферополі російська влада відкрила новий термінал аеропорту. Його побудували за 22 місяці та за майже 32 мільярда рублів.

Україна після анексії Криму закрила його для повітряного руху, також закрила усі кримські аеропорти для цивільної авіації України. Будь-які польоти туди і звідти є порушенням законів України і міжнародних правил. Пізніше деякі маршрути над Чорним морем були знову відкриті для руху цивільної авіації. Російські авіакомпанії порушують міжнародні норми та продовжують літати до анексованого Криму.

Як повідомляли «Кримські новини», через порушення Росією повітряного простору тимчасово окупованого Криму Державіаслужба оголосила більше 107 тисяч постанов про накладення штрафів за останні шість років. Загальна сума цих штрафів сягла більше 14,5 мільярдів гривень.

Дивитись ще: