Окупанти Криму не знайшли на вибухівці відбитків Єсипенка — адвокат

Новини України та світу
Ірина Требунських
06 Травня 2021, 18:
Ірина Требунських
06 Травня 2021, 18:

Спецслужби держави-окупанта Росії не знайшли на вибухівці, у виготовлені та зберіганні якої звинуватили співробітника «Радіо Свобода» Владислава Єсипенка, відбитків його пальців. Про це адвокат Олексій Ладін розповів виданню «Ґрати».

Як пояснив Ладіну «працівник» російської ФСБ в Криму Віталій Власов, йдеться про вибухівку, яку нібито «знайшли» в автівці Єсипенка 10 березня.

Експерти не змогли виявити на вибухівці відбитків, за якими можна було б ідентифікувати Єсипенка, — сказав адвокату Власов.

Зазначається, що експертиза, яка має перевірити біологічні сліди затриманого в Криму Єсипенка на вибухівці, й досі не завершена.

Нагадаємо, силовики ФСБ затримали в тимчасово окупованому Росією Криму жителя Кривого Рогу Владислава Єсипенка. Вони стверджують, що нібито Єсипенко зізнався у зборі інформації «про місця масового перебування людей і життєзабезпечення».

Як повідомляли «Кримські новини», Владислав Єсипенко особисто на засіданні «суду» в Сімферополі 6 квітня розповів про тортури з боку російських спецслужб. Це перше засідання, на яке допустили незалежних адвокатів. На факт тортур відреагували в ОБСЄ.

Пізніше окупанти додали Єсипенку ще одну статтю обвинувачення — йому закинули незаконне перевезення зброї.

Окупанти залишили у СІЗО Сімферополя Владислава Єсипенка до 11 липня 2021 року.