«Очікуємо реакції Франції на незаконний візит депутатів Європарламенту до окупованого Криму» — МЗС України | QHA media
30 Червня 2020, 17:55

«Очікуємо реакції Франції на незаконний візит депутатів з Європарламенту до окупованого Криму» — МЗС України

Закрити
Зустріч представників українського МЗС та посольства Франції в Україні. 30 червня 2020 року

Україна очікує офіційної реакції від Франції на незаконний візит делегації французьких депутатів Європарламенту на чолі з Тьєррі Маріані до Криму. Цю вимогу озвучила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппар під час зустрічі з послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном сьогодні, 30 червня.

Понсен підтвердив незмінність позиції офіційного Парижа щодо підтримки суверенітету України та запевнив, що передасть до МЗС Франції звернення щодо візиту французьких депутатів Європарламенту до окупованого Криму, — йдеться у повідомленні.

Представники двох країн обговорили співпрацю у протидії спробам поширення Росією антиукраїнської дезінформації. При цьому Джеппар наголосила на незаконності проведення «голосування» щодо змін до конституції РФ на тимчасово окупованих територіях у Донецькій, Луганській областях та Криму, як і будь-яких інших російських «референдумів» та «голосувань» на територіях України.

І Франція, і Україна зацікавлені провести засідання двосторонньої економічної комісії, як тільки дозволить епідеміологічна ситуація в країнах.

Як повідомляли «Кримські новини», 30 червня «влада» окупованого Криму заявила, що анексований півострів має відвідати делегація французьких депутатів Європарламенту на чолі з президентом асоціації «Франко-російський діалог» Тьєррі Маріані.

Нагадаємо, що на заходи з нагоди п’ятої річниці анексії Криму у 2019 році на півострів прибула група з Франції на чолі з депутатом французького парламенту Маріані, який зустрівся у Сімферополі з президентом РФ Володимиром Путіним.

Дивитись ще: