Обшуки в Криму. Російські силовики увірвалися в будинки трьох кримських татар | QHA media
Репресії
11 Січня 2019, 11:12

Обшуки в Криму. Російські силовики увірвалися в будинки трьох кримських татар

Закрити

Сьогодні, 11 січня, у селищі Роздольне на півночі анексованого Криму російські силовики провели обшуки в будинках кримських татар — Ернеста Алієва, Сервера Барієва і Османа Османова.

Про це повідомляє громадська організація «Кримська солідарність».

За її даними, один з силовиків представився співробітником МВС. У будинках кримських татар шукали заборонені предмети і літературу, а також оглянули оргтехніку, однак нічого не було знайдено і вилучено.

Після обшуків у Сервера Барієва йому зачитали постанову, в якій йшлося про те, що у цьому місці нібито збираються члени організації «Хізб ут-Тахрір», забороненої на території РФ.

До 8:00 ранку за київським часом обшуки закінчили.

Наразі невідомо, на підставі постанови слідчого або суду відбувалися ці заходи.

Як зазначає «Кримська солідарність», зубний технік Сервер Барієв і будівельник Ернест Алієв є дотримуючими мусульманами.

❗️❗️❗️ СРОЧНОUPD_5. На даннный момент неизвестно, на основании постановления следователя или Суда происходили данные…

Опубліковано Крымская солидарность Четвер, 10 січня 2019 р.

28 листопада 2018 року, російські силовики в Криму прийшли з обшуком в будинок активістки Українського культурного центру (УКЦ) Галини Балобан.

21 листопада співробітники «управління» ФСБ у Старому Криму провели обшуки в будинку кримського татарина Ісмета Меметова. Меметов пов’язував обшуки з тим, що займає активну громадянську позицію і часто відвідує засідання «судів» у справах політв’язнів.

Дивитись ще: