Обмін «всіх на всіх» і повернення Донбасу. Зеленський розповів, про що говоритиме на зустрічі у Нормандському форматі | QHA media
ВІДЕО

Обмін «всіх на всіх» і повернення Донбасу. Зеленський розповів, про що говоритиме на зустрічі у Нормандському форматі

19 Листопада 2019, 15:31
Закрити

Під час саміту в Нормандському форматі буде обговорюватися повернення окупованого Донбасу, а також обмін за схемою «всіх на всіх».

Про це заявив президент Володимир Зеленський на спільному брифінгу з прем’єр-міністром Чехії Андрієм Бабішем, який перебуває з візитом у Києві.

Очільник держави зазначив, що від зустрічі лідерів «нормандської четвірки» у Парижі він очікує реальних результатів.

Треба домовлятися про повернення наших територій. Я хочу говорити про повернення Донбасу з якимись більш-менш чіткими термінами, — сказав президент.

Також він повідомив, що окрім питання повернення територій лідери країн обговорюватимуть обмін полоненими за формулою «всіх на всіх», а також питання місцевих виборів на Донбасі.

Зустріч Президента України Володимира Зеленського і Прем’єр-міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша з представниками ЗМІ.

Зустріч Президента України Володимира Зеленського і Прем’єр-міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша з представниками ЗМІ.

Опубліковано Офіс Президента України Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Раніше голова МЗС України Вадим Пристайко розповів, що вже підготовлено коротке комюніке саміту в Нормандському форматі.

Міністр висловив надію на прорив від зустрічі у Парижі, але закликав «контролювати очікування і не ставити занадто амбітні завдання».

Як писало QHA media, 9 грудня в Парижі відбудеться саміт лідерів Нормандського формату. Як заявили французькі ЗМІ, мета саміту – відкрити нову послідовність виконання мінських угод.

Дивитись ще: