Новим головою Інституту національної пам'яті став доцент Дробович. В'ятрович назвав таке призначення «розворотом в інший бік» | QHA media
Розкадровка
04 Грудня 2019, 16:21

Новим головою Інституту національної пам'яті став доцент Дробович. В'ятрович назвав таке призначення «розворотом в інший бік»

Закрити

Кабмін сьогодні, 4 грудня, призначив Антона Дробовича головою Українського інституту національної пам’яті (УІНП).

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі нардеп з фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко.

За словами самого Дробовича, на нього ще чекає спецперевірка.

Усе буде в рамках чинного законодавства і в національних інтересах України, — прокоментував він своє призначення виданню «Украинская правда».

Ексголова УІНП Володимир В’ятрович вже прокоментував це призначення, назвавши його «черговим неправильним кадровим рішенням уряду в гуманітарній політиці».

Це вже не помилка, а розворот в інший бік. У національній пам’яті може не залишитися місця для України та українців, — написав він у соцмережі.

Антон Дробович – голова Український інститут національної пам'яті. Чергове неправильне кадрове рішення уряду в…

Опубліковано Volodymyr Viatrovych Середа, 4 грудня 2019 р.

Антон Дробович — доцент кафедри культурології Національного педагогічного університету імені Драгоманова, кандидат філософських наук, магістр правознавства. Окрім роботи в університеті, працював експертом Інституту суспільно-економічних досліджень. Керівник освітніх програм Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

За даними «Культурного проекта», є дослідником міфології і сучасних комунікацій, арт-критиком, членом правління Молодіжної асоціації релігієзнавців.

Згідно з декларацією Дробовича про доходи за 2018 рік, його зарплата за основним місцем роботи склала 93 318 гривень, а дохід від підприємницької діяльності — 357 393 грн. Готівкою Дробович зберігає 500 тис. грн, а його дружина — 200 тис. грн. На банківському рахунку подружжя — 5 тисяч доларів США.

Дробовичу належить 33,34% квартири у Києві площею 51,65 квадратних метрів. Його дружині належить третина квартири в Івано-Франківську площею 48,4 квадратних метрів. Також новий голова УІНП володіє автомобілем Volkswagen Polo 2004 року випуску.

Дивитись ще: