Новим генпрокурором може стати Рябошапка — Зеленський | QHA media
Розкадровка
23 Липня 2019, 16:30

Новим генпрокурором може стати Рябошапка — Зеленський

Закрити

Президент України Володимир Зеленський назвав заступника голови Офісу президента Руслана Рябошапку одним з головних претендентів на пост генпрокурора.

Про це голова держави заявив журналістам під час завершення брифінгу, який стосувався доповіді про перебіг розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

Відповідаючи на запитання, чи є кандидатура на посаду нового генпрокурора і чи може їм бути Рябошапка, Зеленський сказав наступне:

Так, може бути, зараз розглядаються декілька кандидатур, ним (генпрокурором — ред.) може стати і Рябошапка, він — дуже крутий фахівець, один з кращих.

Відео Vesti.ua

Руслан Рябошапка — колишній заступник міністра юстиції, був членом Національного агентства з питань запобігання корупції. На президентських виборах 2019 року він був радником Володимира Зеленського в питаннях правоохоронної та антикорупційної політики. Після обрання нового голови держави Рябошапку призначили заступником керівника Офісу президента, де той відповідає за правовий блок і відносини Банкової з судами.

Дивитись ще: