Нові звільнення: Найєм йде з «Укроборонпрому», Мокан — з представництва Кабміну

Новини України та світу
Ірина Требунських
29 Квітня 2021, 14:48
Ірина Требунських
29 Квітня 2021, 14:48

Сьогодні, 29 квітня, Василь Мокан написав заяву на звільнення з посади постійного представника Кабміну у Верховній Раді. Фото заяви він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Мокан зазначив, що погодив своє звільнення з прем’єром Денисом Шмигалем, а заява написана з власного бажання.

Хто стане наступником на посаді — рішення за Кабміном. Сподіваюся на подальшу конструктивну співпрацю законодавчої та виконавчої гілок влади, — написав він.

🇺🇦 Сьогодні написав заяву про звільнення з посади Постійного представника Кабміну у Верховній Раді України за власним...

Posted by Василь Мокан / Vasyl Mokan on Thursday, April 29, 2021

В уряді зазначили, що питання про призначення нового постійного представника у Верховній Раді буде розглянуто протягом найближчих двох тижнів.

Про своє звільнення повідомив у соцмережі й заступник генерального директора з управління активами «Укроборонпрому» Мустафа Найєм.

Після чергової реорганізації мою посаду скоротили. Без пояснень. Для мене це рішення було несподіваним. Проте наша співпраця з концерном на цьому етапі закінчується, — написав він.

Найєм пообіцяв, що ця публікація буде єдиним публічним коментарем від нього щодо скорочення. Він додав, що особливо пишається «першою в історії концерну інвентаризацією всіх об'єктів права інтелектуальної власності».

Сегодня мой последний день в «Укроборонпроме».После очередной реорганизация мою должность сократили. Без объяснений....

Posted by Mustafa Nayyem on Thursday, April 29, 2021

Нагадаємо, Мустафа Найєм став заступником генерального директора «Укроборонпрому» в листопаді 2019 року. Пізніше Мустафа Найєм заявив, що «Укроборонпром» розсекретить велику частину державного замовлення.

Як повідомляли «Кримські новини», 28 квітня Кабмін ухвалив рішення про звільнення Андрія Коболєва з посади голови правління НАК «Нафтогаз» і призначення на цю посаду Юрія Вітренка. Тимчасовим виконувачем обов’язків міністра енергетики призначили Юрія Бойка.

Звільнення Андрія Коболєва прокоментували посли країн «Великої сімки».