Нові технології репресивної машини: російські силовики зможуть засліплювати людей за допомогою дрона навіть через кватирку | QHA media
16 Травня 2019, 11:03

Нові технології репресивної машини: російські силовики зможуть засліплювати людей за допомогою дрона навіть через кватирку

Закрити

Російські фахівці створили для силових структур дрон-паралізатор, який може викликати у людини тимчасову втрату зору.

Про це повідомив радник гендиректора науково-виробничого об’єднання Спеціальних матеріалів (НВО СМ) Юрій Кленов, передає російський Интерфакс.

За його словами, безпілотник оснащений електрошокером і сліпучим лазером, але тимчасова втрата зору, запевняє він, виявиться без шкідливих наслідків для здоров’я людини.

Передбачається, що пристрій може застосовуватися для контролю заборонених для відвідування зон. Дрон можна використовувати як в умовах міста, так і на відкритій або гористій місцевості.

Терорист, злочинець або противник може бути нейтралізований навіть в укритті або через віконну кватирку, — заявив Кленов.

Дрон обладнаний камерою, яка дозволяє оператору оцінювати ситуацію на місцевості й проводити відеофіксацію. Додатково на безпілотник можна встановити гучномовець, сирену і тепловізор.

Новинку представлять у червні на П’ятому міжнародному військово-технічному форумі «Армія-2019».

QHA media повідомляло, що Україна підписала угоду про закупівлю для Збройних сил країни ударних турецьких безпілотників Bayraktar TB2. Вони відрізняються здатністю нести керований ракетний заряд і можуть перебувати в автономному польоті більше доби.

Дивитись ще: