«Ночували на зупинці під дощем» — бойовики не пропускають жителів окупованих територій Донеччини додому | QHA media
Фото
31 Липня 2020, 14:19

«Ночували на зупинці під дощем» — бойовики не пропускають жителів окупованих територій Донеччини додому

Закрити
Жителі окупованих територій Донеччини біля КПВВ «Новотроїцьке»

Бойовики так званої «ДНР» не пропускають жителів окупованих територій Донецької області додому. Через це близько двадцяти людям доводиться днями чекати на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке», передає «ТСН».

Люди приходять на зупинку, яку називають «Караван» і чекають, щоб бойовики внесли їх у списки пропуску. Водночас бойовики «ДНР» зобов’язують проходити обсервацію після перетину адмінмежі. Жителі окупованих територій бідкаються, що лікарні переповнені і їм просто немає де пройти обсервацію.

Ввечері людей пускають у палатки міністерства з надзвичайних ситуацій України. Тут є ліжка, чай і гаряча вода.

Представники гуманітарної місії ООН щодня привозять людям пакет їжі на кожного: там супи, печиво, хлібці, вода, консерви, паштет, вологі серветки, — йдеться у повідомленні.

Також на ночівлю людей приймає монастир, що розташований неподалік. До того, як були встановлені намети МНС, людям доводилося спати на зупинці під дощем.

Як повідомляли «Кримські новини», підконтрольні Росії бойовики на Донбасі дуже повільно здійснюють пропуск громадян з окупованих районів. Громадяни наголошують, що бойовики пропускають дуже повільно і поривчасто, тобто маленькими групами.

Нагадаємо, окупанти з 11 червня блокують роботу КПВВ, пропуск в ОРДЛО здійснювався лише через КПП «Станиця Луганська».

Дивитись ще: