Німеччина висилає двох російських дипломатів. Причина — вбивство чеченського польового командира у Берліні | QHA media
04 Грудня 2019, 17:17

Німеччина висилає двох російських дипломатів. Причина — вбивство чеченського польового командира у Берліні

Закрити

Влада ФРН висилає з Німеччини двох співробітників посольства Росії у зв’язку із вбивством у їхній столиці колишнього чеченського польового командира Зелімхана Хангошвілі.

Про це йдеться у заяві німецького МЗС.

Двоє співробітників посольства оголошені персонами нон-грата, оскільки влада РФ, незважаючи на повторні й наполегливі вимоги, не надала достатнього сприяння у розслідуванні вбивства у берлінському парку 23 серпня поточного року.

Image result for МИД германии"

Як повідомляє DW, востаннє представник МЗС ФРН Андреас Міхаеліс звертався до посла РФ у Німеччині Сергія Нечаєва з подібним проханням 20 листопада, відзначається в документі.

Однак російська сторона затягувала виконання вимоги уряду Німеччини посприяти у розслідуванні злочину.

За даними німецьких ЗМІ, обидва дипломата, які працювали в російському посольстві у Берліні, насправді є співробітниками російських спецслужб. Тепер вони мають залишити Німеччину протягом семи днів.

Вчора, 3 грудня, федеральні прокурори Німеччини заявили про причетність російської розвідки до вбивства у Берліні Хангошвілі, який брав участь у війні проти російських військ на Північному Кавказі у 2001 — 2005 рр.

Журналісти Bellingcat ідентифікували підозрюваного у вбивстві чеченця, повідомивши, що справжнє ім’я росіянина Вадим Миколайович Красіков.

Сьогодні також стало відомо, що США відмовили у видачі віз делегації Федерального казначейства МЗС РФ, а також директору департаменту МЗС РФ по роботі зі співвітчизниками за кордоном Олегу Мальгінову.

Дивитись ще: